TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 03:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1310 herë

Titulli : Audi A4 S-line TDI -07

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes Audi a4 S-line 2.0 TDI

Performancat e vetures

-Model S-line full opcion
-Motor 2.0 tdi 192000km te kaluara
-Set rrypi dhomzori me gjtha elementet dhe vaji motorit filtrat jan ndrruar tani
-Vetura esht sapo doganuar dhe regjistruar rks , e importuar nga Zvicra
-particulate filter
-Komanda ne timon
-Tempomat
-12x . Airbag
-Karrikat me ngrohje
-Senzor parkingu
-Senzor shiut
-Senzor ne pasqyre
-Senzor ne mbajtse te motorit
-Senzor rrypit siguris
-Dritat BI-Xenon dhe auto level pozicionohen sipas timonit
-GJamat te zi fabrikisht jo foli
-kuk per Rimorkio \
-Fellne ekstra me goma te reja
interieri i rujtun dhe i paster si dhe jasht ngjyra fabrikish ekstra e rujtne
per te interesuarit let kontaktojn ne kete nr 045-687-117-049-853-240

SHPALLJET TJERA