TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 04:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1829 herë

Titulli : VW Golf 2 -91

Çmimi : 1,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1991

Përshkrimi

shiten 2 golfat njani golf esht plin dhe benzin ,ka edhe 11 muj regjistrim esht i vitit ne fund te 1991 ,1500 euro
golfi i zi esht dizell 1.6 i thjesht por regjistrim nuk ka por as denim nuk ka golfi i zi vleren e kqa 1000
per dokomente dhe per hipotek ju garantoi
shkruj ne post elektronike dhe ju pergjigjem brenda 24 oreve QMIMI I DISKUTUSHEM
NDRIM veq me golf tre te mir

SHPALLJET TJERA