TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.12.2015, Në orën: 22:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 428 herë

Titulli : Shitet Audi A 4 TDI 2.o 103 kw 140 ps

Çmimi : 7,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 249,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shitet Audi a 4 e regjistruar ne rks ne gjendje perfekte
Ka servisin e ndrrum komplet
Rrypin dhembzor, pumpa r ujit me llageara.
Korop ,llamell , zamajc
Ju garantoj per qdo gje si dhe ne km
Arsya e shitjes eshte private

SHPALLJET TJERA