TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 02:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 713 herë

Titulli : SHES AUDI A6 2.5 TDI MANUAL 6 SHPEJSI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1998

Përshkrimi

SHES DHE NDRROJ
AUDI A6 2.5 TDI
MANUAL 6 SHPEJSI
ASR
ABS
AIRBAG
KLIM
KARRIKA ME NXEMJE PARA DHE PRAPA
FELLNE 17
TEPER E RUJTNE DHE E SHTRENGUME
HIPOTEK NUK ESHTE PERKTHIM I MENJEHERSHEM
NDRRIM I MUNDSHEM JU MIRPRESIM
VIBER : +37744929182 / IPKO : 049866394

SHPALLJET TJERA