TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 02:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 791 herë

Titulli : Audi A3 -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi A3
2005 manual dizel
2.0 TDI 186 000 km te kaluara
Me klim me dogan dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike


Per me shum informacione na vizitoni gjindemin ne kilometrin
E 16 magjistralja Prishtinë-Mitrovicë apo na kontaktoni ne numrat
Tan te telefoni : 044140893/044418737

SHPALLJET TJERA