TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 02:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1144 herë

Titulli : VW Golf V -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Golf V
2005 Dizel , DSG automatik
193 000 km te kaluara
Me klim me dogan dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike


Per me shum informacione na vizitoni gjindemin ne kilometrin
E 16 magjistralja Prishtinë-Mitrovicë apo na kontaktoni ne numrat
Tan te telefoni : 044140893/044418737

SHPALLJET TJERA