TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 02:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 881 herë

Titulli : VW polo

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2006

Përshkrimi

VW polo
2006 manual dizel
1.4 TDI 174 000 km te kaluara

Me klim me dogan dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike


Per me shum informacione na vizitoni gjindemin ne kilometrin
E 16 magjistralja Prishtinë-Mitrovicë apo na kontaktoni ne numrat
Tan te telefoni : 044140893/044418737

SHPALLJET TJERA