TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 02:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 931 herë

Titulli : Audi A6 FULL EXTRA

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 1999

Përshkrimi

Audi
Audi A6 viti 1999 ne gjendje perfekte me motorr te servisuar me rregull te serviset e autorizuar te AUDI
shum i ruajtur jasht dhe brenda
Klima tronic dy zonale
Senzor parkingu
Centrall
Nxemje te karrikave
gjama elektronik
pasqyre elektronik
xenon
ABS
SRS
SERVOS
fellne extra
regjistrim deri gusht 2016
cmim i lire
ndrrim i mundshem
nuk eshte hipotek perkthimi behet menjeher
kontakti viber +37744800076 dhe 045147147

SHPALLJET TJERA