TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 02:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1933 herë

Titulli : Audi A3 1.9tdi 2005

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi A3 1.9 TDI
Viti I prodhimit 2005
Full extra ne gjendje shum Te Mir
Si teknike ashtu Dhe optike
Qmimi 7800 euro
Tel 044/049/167 548

SHPALLJET TJERA