TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 21:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1546 herë

Titulli : VW Tiguan

Çmimi : 10,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

- Tiguan 2008
- 2.0 TDI 4MOTION
- 175,000 KM të kaluara me libër të servisit
- Senzora parkingu para dhe mbrapa
- Auto Hold
- Auto Pilot Parking

SHPALLJET TJERA