TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 21:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1575 herë

Titulli : VW PASSAT 3C 2.0 TDI -06 HIGLINE-10 muj regj-full

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

PASAT 3C .2.0 TDI..
6 SHPEJTESI..HIGLINE,.,
REGJISTRIM deri me -20 / 08 / 2016..
VITI I PRODHIMIT 10-10-2005..GOMAT E DIMRIT 80 % TREA..me FELLNE SHUM TE MIRA,.
KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA 215 000..SENZORA PARKINGI-,.- ULSET GJYS LIKUR GJYS ANTILOP.,.ETJ ETJ,.,
ESHT ME FULL FULL OPCIONE..GJDO SEN FUNKSIONALE..
NGJYRA TEGET METALIKE..
GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM SHUM E MIR.. NUK ESHT HIPOTEK,.,
qmimi 7300 ero,.,shum pak diskutohet,. me ndrrim 8000 ero.,.
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA