TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.12.2015, Në orën: 16:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1108 herë

Titulli : VW Golf 6 2.0 TDI -09

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

shitet golf 6 ose ndrrohet full extra senzor shiu
senzor parkingu para dhe mrapa pulla ne vollon karrika me nxemje klima tronic xhama me rrym goma te reja kaishin rbrasni te ndrruar komplet me gjitha serviset

SHPALLJET TJERA