TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.12.2015, Në orën: 16:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1416 herë

Titulli : VW Polo 2003

Çmimi : 4,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2003

Përshkrimi

Polo 2003
D?zel 1.4 tdi me i te kuq
Goma treja
Serv?sat full
Kl?m po
Regj?str?m edhe 8muj
Gjendje shum m?r
Ipotek nuk eshte
cd player sony me cd dhe flash
shitet urgjent


Kontakto ne viber+37744216204
Flm

SHPALLJET TJERA