TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.12.2015, Në orën: 16:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1809 herë

Titulli : AUDI A4 s-line full full

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

shes audi s-line me full paisje me dogan ne rks deri me 30/07/2016 xenon bi xenon lled 8 shpejtsi + rikferc ulse me ndarje me rrym me nxemje pasqyret ipalon dhe menxemje bortkopjuter kollor navi te madh kollor magazin per 6 cd senzora te shiut po ashtu te parkingut para dhe mbrapa dritat sipas timonit ilevis 4 gomat ereja klim tronike 2 zonale poashtu per pasagjer mbrapa timon multi me shpejtsi + blotuth per telefon etj nr045336533 nr 049262358
viber +37745880880

SHPALLJET TJERA