TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.12.2015, Në orën: 21:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4610 herë

Titulli : Mercedes c220 cdi full extra

Çmimi : 3,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes mercedes c220 cdi, viti i prodhimit 2001 model 2002, klime funksionale, abs, esp, tempomat, Bordcomputer, fellne original te mercedesit etj.
Vetura eshte e posaardhur nga gjermania dhe ne gjendje shum shum te mire. PA DOGAN
Bk

SHPALLJET TJERA