TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.12.2015, Në orën: 21:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2622 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 Tdi -04

Çmimi : 6,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet Golf 5 1.9 Tdi Diesel i cili sa po ka ardhur nga Gjermania. Golfi është në një gjendje shumë të mirë me kap të kaluara, shumë i ruajtur dhe me shumë ekstra: Drita të reja LED Dectane të cilat tani pas transferimit nga Gjermania i jan montuar me leje nga Gjykata gjermane në vlerë prej 400 euro, Navigacion si dhe shumë e shumë të tjera të cilat mund të shihen dhe vlerësohen vet pas një takimi.

SHPALLJET TJERA