TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.12.2015, Në orën: 21:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1051 herë

Titulli : VW Golf 5 2.0 TDI 1 vit RKS -04

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes apo nderroj golfin i regjistruar 1 vit rks nuk eshte hipotek 4 guma te reja te dimrit 4 guma te mira te veres servis i kryn tash vaj filtera vetura eshtene gjendje fenomenale si jasht ashtu edhe mrena hargjime te vogla 6 shpejci sensor te shiut dhe dritave klima tronik karrikat me nxemje dritat me i pastru etj etj
viber +355663104064
vala 044 10 40 64
ipko 049 10 40 64

SHPALLJET TJERA