TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.12.2015, Në orën: 18:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1076 herë

Titulli : VW Passat 4 Shum i Ruajtur -00 1.6 benzin

Çmimi : 3,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2000

Përshkrimi


Shes WW Passat Shum n gjendje t mire.

Vetura eshte ne gjendje t rregullt teknike dhe i ruajtur , posedon gjama me rrym , pasqyre me rrym,
Ngjyr metalike shum t bukur pa asnje gervishje,
Vetura esht shum komode , 1.6 Benzin shpenzimet
I ka shum t vogla, posedon klim funksjonale
Nuk ka nevoj as nje investim.
Tel 049 830 611

SHPALLJET TJERA