TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 00:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1205 herë

Titulli : VW Golf V 1.9 TDI-05

Çmimi : 6,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes veturen VW Golf V 1.9TDI viti i prodhimit 2005 me dogane dhe akcize te paguar,vetura esht tani e impotuar nga Austria dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje,per ma shum info...
Adnani
Tel. +38649124782 Viber
+37744160193 Viber
Abs
Airbag
Klimatronik
Karrikat likur
Centrall
BordComp
Etj. Ju mirepresum AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA