TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1648 herë

Titulli : VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG 2.0 TDI -11

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

*- Golf 6 Automatik DSG 2.0 TDI
*- HIGHLINE 103 KW 140 PS
*- Senzor Parkingut mrapa dhe para
*- Parkpilot , Radio cd tech scren
*- Navigacion
*- Tempomat
*- Pulla timon +shpejsi ne timon
*- Hollogenga ,klimautomatike
*- Nxemje karriga
*- 2qelsa

.I po sa ARDHUR NGA GJERMANIJA ME DOGAN TE PAGUAR NE VETURA NE GJENDJE SHUM TE MIR 044384202 049444951

SHPALLJET TJERA