TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1217 herë

Titulli : GOLF IV shume i ruajtur

Çmimi : 4,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Golf 4 me 2 te kuqe, shume i ruajtur dhe gjendje te rregullt.
Viti i prodhimit 2001, 1900cc(kobik).
Vetura ka 1 vit regjistrim, goma te reja te dimrit, uleset i ka te reja(komplet enterierin).
Per me shume info telefono ne 044 311 940.

SHPALLJET TJERA