TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 987 herë

Titulli : Mercedes E270 -03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

Mercedes E klas 270
Avangard 2003
Automatik dizel
Regjistrimi per here te pare para 5 ditesh
190 000 km te kaluara
Me klim me dogan dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike


Per me shum informacione na vizitoni gjindemin ne kilometrin
E 16 magjistralja Prishtinë-Mitrovicë apo na kontaktoni ne numrat
Tan te telefoni : 044140893/044418737

SHPALLJET TJERA