TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 994 herë

Titulli : VW Golf Vll DSG -13 AutoMatik Tdi BLUEMOTION

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

SHITET >> Motorri; 1.6 tdi 7speci >> Automatik Tiptronik DSG / SPORT >> Fuqia 81KW 110 PS >> KM ; 1250000 ME liber servisit >> Viti Prodhimit; .2013 MODEL I 2014 >> Nevgacion tmadh me taskrim dvd >> Nxemje karikave >> I Regjistruar ne RKS per her te par 3 muaj >> I Ardhun nga Gjermanija >> Ngjyra: E Zeze metalike, me nuaca >> Xhamat elektronik hapen fabrikisht >> Xhamat mbrapa color >> Klimetronik 2 zonal Funksionale >> Senzora Para dhe Mbrapa >> Auro HOLD >> ABS >> ESP >> Sport line >> Bord kopjuter >> Tempomat >> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje >> Timonin Hidraulik >> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires >> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa >> 12xAIRBAG >> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik) >> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht >> 2 Qelsa te VW origjinall >> Alarm Fabrikisht >> Alufellna me goma t reja >> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 litra / 100 km. Kjo eshte realja qe e kam Garantoj si per dokumenta si per veture per cdo gje.

SHPALLJET TJERA