TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2247 herë

Titulli : Audi A3 dizel 2.0 S-tronik me dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

Audi A3 dizel 2.0 S-tronik me dogan ne gjendje shum te mir si mbrend ashtu dhe jasht..
Viti 17.11.2011

SHPALLJET TJERA