TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1685 herë

Titulli : VW PASSAT CC 2.0 TDI, DSG AUTOMATIK

Çmimi : 12,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Sapo ardhur nga Austria, ende nuk eshte doganuar.

Bëjmë shitjen, ndërrimin e automjetit tuaj, punojmë me porosi, bëjmë transportimin e veturave nga Europa për në Kosovë si dhe anasjelltas..

LOKACIONI: Kosove/ Peje -Qyshk
Rruga Magjistrale Prishtinë- Pejë ne fsh. Qyshk

follow us on facebook:
www.facebook.com/Autosalloni.BrilliantCars

Kontaktoni ne Tel/ Viber.: +38649 796 777 & [email protected]

Ju mirëpresim!

SHPALLJET TJERA