TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1408 herë

Titulli : Mercedes C220 CDI shume i rrujten -01

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet vetura shume e rrujtene me nje vite rexhistrim, filterat vajin komplet te krym, vetura posedon libra servisit te Gjermanis kilometerat janè me garancion, dora e dytë jam une qe e kom ble veturen.

Për më shumë informata :
044-747-073 , 049-189-601
Viberi dhe Whatsapp :
+377-44-747-073

SHPALLJET TJERA