TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 945 herë

Titulli : BMW 320 disel -05 i sapo ardhur nga Anglia

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Viti 2005
Klima automatik
Fellne
E shume sende tjera

Për më shumë informata :
044-747-073 , 049-189-601
Viberi dhe Whatsapp :
+377-44-747-073

SHPALLJET TJERA