TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 860 herë

Titulli : Opel Corsa D 1.4 Benzin Me dogan nga Zvicrra -06

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Opel Corsa D.1.4 Benzin viti [prodhimit 2006 e ardhun nga Zvicrra me Dogan te Paguar ,vetura ka 131mihj kmh te kaluara ,kmh TE Garantuara Me liber te servisit ,full opsion,ulset dhe Timonin me Ngrohje, per me shum Informata kontakoni Nr 044673380

SHPALLJET TJERA