TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3283 herë

Titulli : VW Golf 4 1.6 benzin -99

Çmimi : 2,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1999

Përshkrimi

shess golf 4 i vitit 1999 eshte ne gjendje te rregullt eshte i rujtun 4 gomat e dimrit i ka te reja dhe fellnet i ka me 4 goma t veres t reja regjistrimm ka deri ne tetor 2016 per me shummm infoo na kontaktoni ne numrinn 045564053

SHPALLJET TJERA