TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 02:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1342 herë

Titulli : Mercedes C 270 CDI Elegance - Automatik/Tiptronik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Mercedes C 270 CDI (Dizell ) Elegance , Automatik/Tiptronik 6 shpejci , Viti i prodhimit 12/2002 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS , Vetura posedon :
- Klimatronik
- Board kompjuter
- Tempomat , Telefon
- Senzor shiu
- Senzor Parkingu ( para dhe mbrapa )
- Drita me llupa ( kristal ) dhe xenon
- Xhama kollor
- Karrika me nxemje
- Komanda n'timon
- ESP , ABS , AirBag
- Interier te ruajtur
- Xhama , Pasqyre dhe Karrika elektrike
- Fellne dhe Goma t'reja , etj .... Vetura ka servisin e kryer dhe osht ne gjendje te shkelqyeshme

----------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 --------------------- Qmimi i volitshum

SHPALLJET TJERA