TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 02:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2985 herë

Titulli : Renault Megane Kabriolet -04

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet Renault Megane 1.9 Dci ( Kabriolet).
Vetura sapo ?shtë importuar nga Franca dhe është në gjendje të mirë teknike.

Ju mirëpresim... 044 801 101

SHPALLJET TJERA