TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 21:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 862 herë

Titulli : SHITEN SHTEPITE NE QENDER CMIMI I VOLITSHEM

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 450m2

Dhoma Gjumi : 12

Banjo: 2

Mobilimi : Perkryer

Ekstra : Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Njera shtepi ka : Bodrumin i gatshem te perdoret per depo ose per gjera shtepiake ,Ne Katin e 1 Sallon 12 metra gat , gjithashtu ne katin e 1 ka banjo dhe korridori i gjer . Ne katin e 2 ka 4 dhoma gjumi te gjitha me madhesi te madhe . Dhe kati i 3 tavani . Edhe shtepia e 2 ka keto permasa te njejta . Te dy shtepite kan 450m2 dhe jan ne qender te qytetit vetem 5 minuta korza (qendra e qytetit) . Shtepite gjenden rruges per interex afer banesave te reja perkasisht tek FITNES LIVE PEJA . Cmimi i shtepive eshte 180.000 euro per te 2jat , Ndersa vetem 90.000 mij euro . Shtepite kan obor per parkimin e veturave deri ne 10 makina . dhe bashqen me pamje relaksuese me permasa te medha . Gjithashtu ka ndriqim dhe asfaltim (kocka) e gjithe rrethina e shtepive. Cmimi eshte tejet i volitshem . Mirepresim vetem bleresa serioz . Nr kontaktues : +38649333651 .

SHPALLJET TJERA