TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.12.2015, Në orën: 20:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 830 herë

Titulli : Tiguan dizel 2.0 DSG

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Tiguan dizel 2.0 DSG me tabela rks dhe rexhistrim 1vit osht ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht
Viti 20.11.2009..

SHPALLJET TJERA