TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 02:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1877 herë

Titulli : Volvo s40 Diesel 1.6

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volvo S40

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet vetura Volvo s40 1.6 Diesel ME tabela gjermane vetura ne gjendje Shum Te mire teknike 4 dyer ngjyre e zeze komode dhe hargjime Te vogla goma Te Reja Te posa ngjitura se bashku ME fellga arsyeja e shitjes ME duhet nje veture ME e madhe (ulse) ME Shume. Te interesuarit Mund Te lajmrohen ne Kete numer telefoni : 049/759/780 vetem deri ME 30 dhjetor eshte funksional ky Nr tel
Qmimi nuk eshte fiks Mund Te bisedojm.

SHPALLJET TJERA