TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 03:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 770 herë

Titulli : BMW 525 dizel -97

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 20,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1997

Përshkrimi

shitet bennjveja ne gjendeje shum te mire teknike dhe optike posedon klimatronik abes central komand ne timon tempomat dritaret me rrym fellne shum te mira regjistrim plot nje vit ndrrim i mundeshem

SHPALLJET TJERA