TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 03:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1896 herë

Titulli : VW Golf 3 -93

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1993

Përshkrimi

Shes golf 3. 1.9 Turbo dizell ne gjendje shum te mir teknike I regjistruar edhe 11muaj fellne tgolfit dhe shum I ruajtur. Vetura nuk esht ne hipotek wiber +37744523390

SHPALLJET TJERA