TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 03:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1124 herë

Titulli : OPEL ASTRA 1.7 CDTI KLIM ABS ESP RKS -05

Çmimi : 4,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2004

Përshkrimi

SHITET VETURA OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOTEC NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT. I REGJISTRUAR NE qershor 2016 TE GJITHA SERVISET I KA TE KRYERA KOMPLETzamajc korp llamell komplet setin FILTERAT ME VAJ MOTORRI PARA 1500 KM. VETURA NUK GJENDET NE KURFAR PENGESE LIGJORE OSE HIPOTEK BANKARE. PERKTHIMI BEHET MENJEHERE TE PRONARI I RI. VETURA KA KLIM AIR BAG NE GJITH VETUREN BORD KOMPJUTER MBYLLJE QENDRORE ABS ESP TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL INTERJER SHUM TE PASTER GOMA TE DIMRIT. VETURA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE NUK DON INVESTIMIN AS ME TE VOGEL. PRESIM VETEM BLERS SERIOZ.
VETURA GJINDET NE PRISHTINË. 044 871 794

Tag TAG OPEL ASTRA CORSA VECTRA ZAFIRA GOLF 1 2 3 4 5 6 AUDI PASSAT BMW MERIVA CITROEN BORA FIAT FORD RENAULT MERCEDES

SHPALLJET TJERA