TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 03:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 743 herë

Titulli : Citroen c3

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2006

Përshkrimi

Citroen c3 1.4tdci ne gjendje te mire pune dhe me hargjime teper te vogla mundesi edhe ndrrimi vetem dergoni ofertat ne viber 049888-028 dhe na kontaktoni ne 049252292

SHPALLJET TJERA