TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 03:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1028 herë

Titulli : VW Golf IV -00

Çmimi : 3,699 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet golfi viti 2000 regjistrim deri ne mujin e 6 ne gjendje shume te mire km te sigurta 243 mi me liber servisi te gjitha serviset e kryera tani, golfi eshte i prodhuar per amerik por i ardhu nga gjermania i posedoj leter dogane dhe librez gjermane origjinal posedon klim abs 4 goma te reja te dimrit, per info tel apo viber 044702731

SHPALLJET TJERA