TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 04:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 815 herë

Titulli : Shes Veturen Golf Plus 1.9 TDI

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes
Veturen
Golf
Plus
1.9
TDI
Klimatronic
Bordkompjuter
Tempomat
Esp
Esr
E tj..
Ne gjendje shume te mire teknike
I sapo ardhur
Me dogan
Homologim
Dhe kontroll teknike te kryer

045 888 222

SHPALLJET TJERA