TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 04:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 930 herë

Titulli : Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtesi

Çmimi : 10,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes
Veturen
Golf 6
2.0
TDI
6 Shpektesi
Klimatronic
Navi +
Karriga me nxemje
Borkompjuter
Tempomat
Esp
Esr
E tj..
Me Dogan
Homologim dhe
Kontroll teknike te kryer
Viti i Prodhimit 26.11.2008
Ne gjendje shume te mire teknike

045 888 222

SHPALLJET TJERA