TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 04:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2026 herë

Titulli : Mercedes S clas Automatik RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 300

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2800

Viti : 1982

Përshkrimi

Shes mercedes S 280 Automatik shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA