TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 20:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 579 herë

Titulli : MERCEDES A200 CDI DESIGNO, 08, AVANTGARDE

Çmimi : 7,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

MERCEDES A 200 CDi
2000 KUBIK 103KW 140PS / 320NM TOURQE 6 SHPEJTESI MANUAL +R
190 000 KM TE GARANTUARA ME LIBER
AVANTGARDE
KARRIKAT DESIGNO MODEL SHUME I RALLE GJYSME LEKUR GJYSME PLISH
PRAPA KARRIKAT PER FEMIJE
XENON
HALLOGENKA
SENZORA TE DRITAVE
KARRIKAT E PARA ME NXEMJE
4X XHAMA ME RRYM PLUS AUTOMATIK
TIMON LEVIZES NE LARTESI DHE THELLESI
DRITA AUTOMATIKE
BOARD KOMPJUTER
3X (12V) PRIZA PARA PRAPA NE BAGAZH
FRIGORIFER
TEPIHE ORIGJINAL TE MERCEDESIT ME STIL DESIGNO:
TIMON LEKURE
TYRE PRESURE
SENZORE NDRIQIMI
DRITA PER LEXIM BRENDA
NDRIQIM NE DYER
KLIMA
RADIO CD + AUX ME KOMAND NGA TIMONI
SENZORA TE SHIUT
PASQYRE KUNDER DRITAVE TE GJATA
LIMIT ME MUNDESI PERSHPEJTIMI DHE NGADALSIMI
TEMPOMAT
TELEFON
PSHTETESE TE DORES
FELLNE 16 ORIGJINAL TE MERCEDESIT ME GOMA TE VERES
BANDASHA TE QELIKUT ME GOMA TE REJA TE DIMRIT + KAPAKET E MERCEDESIT
KUKE QMONTUESE ME QELES
QELS ME TELEKOMAND ME MBYLLJE QENDRORE
GOMA TE REJA TE VERES 4 COPA ME INDEKS TE SHPEJTESIS 240+ KM/H (04.08.2014)
SHPANERI (SETI); + RRYPI CONTINETAL
EGR VENTILLI
SI DHE SERVISIN ME ULJE 5/30 TE MERCEDESIT DHE FILTERAT KOMPLET PLUS 10.000KM
REGJISTRIM DERI ME 5 MARS TE VITIT 2016
VETURA NUK KA PASUR ASNJEHER AKSIDENT DHE NUK ESHTE ASKUND E NGJYROSUR
ESHTE E IMPORTUAR NGA GJERMANIA VITIN E KALUAR ( ESHTE E BLERE ME POROSI)
NUK I KA KM E KTHYERA: JANE ORIGJINALE ME LIBRA TE SERVISIT ME TE GJITHA VULAT!
DHE NUK I PERKISTE ASNJE FIRME NE GJERMANI ESHTE BLERE NE GARAZHD TE MERCEDESIT,
PER KETO TE DHENA GARANTOJME DHE PER PJESET E NDRRUARA.
ESHTE E MIREMBAJTUR MAKSIMALISHT SI NE ANEN TEKNIKE DHE NE ATE ESTETIKE ME PJESE VETEM ORIGJINALE

SHPALLJET TJERA