TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.12.2015, Në orën: 04:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 400 herë

Titulli : iPod nano 8 GB 3rd Generation

Çmimi : 35 €

Cmimi në zbritje : 30 €

Kategoria : Filma & Muzikë

Përshkrimi : -Music Playeri me i popullarizuari ne Bot
-Brand Name: Apple
-Memorje interne 8 GB
-Gjenrata e 3't e iPod'ave nano 3rd Generation (3G)
-320-by-240-resolution display
-Shiko deri në 5 orë video dhe deri në 24 orë audio muzik në një mbushje.
-Music-Movies-Photos-TV Shows-Podcasts-Audiobooks-Games-Extras.
-E ardhur nga Gjermania
-E perdorur por punon shum mir
-Fotot jan origjinale

Kontakt: Viber-WhatsApp > +37744814521

SHPALLJET TJERA