TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.12.2015, Në orën: 02:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 355 herë

Titulli : Bluetooth Speaker

Çmimi : 40 €

Cmimi në zbritje : 25 €

Kategoria : Pjesë për celularë & tablet

Përshkrimi : -Kjo paisje lidhet me gjitha llojet e telefonve qe kan Bluethooth,
-Lidhet edhe me AUX kabell
-Lidhet me USB kabell
-Pranon gjitha llojet USB-ave
-Pranon edhe MicroSD.
-Mikrofon per lidhje telefonike etj..
-Mini USB port per mbushje,
-Volume control
-Play - Pause
-Next - Previous
-Ka zë t'fuqishem dhe bass
-Shum pak perdorur, Punon prefekt,
-Eshte origjinal e ardhur nga Gjermania.

Konatkt: Viber/WhatsApp > +37744814521

SHPALLJET TJERA