TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.12.2015, Në orën: 13:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1398 herë

Titulli : BMW 330xD E46

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 330

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 298,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler

Përshkrimi

-BMW 330XD E46 - 2003 - Regjistrim deri me 31.08.2016
-3.0 Diesel
-204 PS
-6 Cilindra
-te kaluara 298.000km
-4x4 (AWD - All Wheel Drive)
-63Litra
-Turbo + Intercooler
-Automatik (Steptronik/Tiptronik)
-Hidraulik
-Hargjimet (6-8L/100km)
-17" inch me Fellne
-Ngjyra e Kaltert Metalike
-Interieri (Lekur ngjyre Krem)
-Klimatronik (2Sezonal)
-ABS
-ESP
-Board Computer
-Navigacion/GPS
-6 CD Changer
-Airbag
-Tempomat
-Dirigjime ne Timon
-Xenon dhe LED dritat
-Drita te mjegulles
-Alarm
-Mbyllje Qendrore
-Pasqyra Elektrike
-Xhama Elektrike
-Senzora Shiu

SHPALLJET TJERA