TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.12.2015, Në orën: 17:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 603 herë

Titulli : Vito Mercedes

Çmimi : 3,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes Vito

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 117,436

Motori (kubik) : 2.3

Viti : 1997

Ekstra : Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio

Përshkrimi

Vito shum i rujten goma te reja
Bej dhe nderrim

SHPALLJET TJERA