TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.12.2015, Në orën: 20:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1439 herë

Titulli : Shes Golf IV 1.6 Benzin

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes Golf IV 1.6 benzin. Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe nuk ka nevoj per asnje investim.

190.000 km te kaluara
Gomat e dimrit
5 dyer
ABS
Klimatronik
Xhamat dhe pasqyret elektronike
Regjistrim deri me 03.02.2016

SHPALLJET TJERA