TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 00:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1238 herë

Titulli : Dodge Journey

Çmimi : 9,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Dodge Journey

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Dodge Journey
Vetura posedon =
Klima
Tv para dhe mbrapa
Kamera mbrapa parkingi
Senzor
2009
186000km
2.0L motor golf 5
7ulse me tv mrapa
Vetura gjindet ne France
Vetura esht shum e rujtne
Qmimi 9500
044532918
049728666Postuar nëpërmjet celularit.

SHPALLJET TJERA