TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 02:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 679 herë

Titulli : Renault Megane 1.9 dizell ne gjendje te shkelqyshm

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Renault Megan 1.9 dizell 122 ps
Esht ekstra
Klima tronike
Ka 2 qels karteladhe mjafton ti kesh me vete ndezet pa e vu qels kartelen dyrt hapen mbyllen pa e perdor qels kartelen
Senzora shiu per fshisa
Pasqyre me nxemje dhe palosen me pull
Ka 6 shpejtsi
Vet e kam regjistru ne Kosov per her te par
Keni munsi me kontollu ne te gjitha serviset per me u bind per gjendjen e vetures
Viber +38649199878

SHPALLJET TJERA